Keşan Villa İnşaatı

Keşan Villa İnşaatı

Oba villa olarak projelerimize temelden alarak başlıyoruz bizim ile çalışan müşterilerimizi en kısa zamanda söz verdiğimiz şekilde evlerini bitirerek projelerini zamanında ve eksiksiz tamamlayıp anahtarlarını güven içinde teslim ediyoruz.

Keşan'da anahtar teslim projelerin avantajı Projeleriniz her zaman daha erken biter. Projeleriniz ile ilgili ustalar ile ayrı ayrı çalışmak zorunda kalmazsınız. Projeleriniz ile alakalı bir kişi ile çalışır işlerin ne kadar kısa sürede bitişini takip edebilirsiniz. Projeleriniz giderleri daha ucuz olur. En uygun maliyet ile maksimum kar elde edebilirsiniz. Anahtar teslim projelerde evimin malzemesini seçebilirliyim? Evet anahtar teslim projelerde evinizin hangi ürünler ile hangi malzemeler kullanacağınızı seçebilirsiniz. Mutfağınızda hangi tür tezgah kullanabileceğinizi, Mutfak dolaplarınızdaki malzemeleri rengini, kapı kollarını evin kapılarını kendiniz seçebilirsiniz. Anahtar teslim projelerde maliyet artabilir mi?
Evet seçtiğiniz ürünlere göre artabilir ve azabilir seçtiğiniz malzemenin kalitesine göre veya kullanıla malzemeye göre değişiklik gösterir. Oba Villa Anahtar teslim inşaat, projesi olan ya da projesi tarafımızdan yapılan herhangi bir yapının, temel dahil, oturulacak hale gelinceye kadarki inşaatıdır. Anahtar teslim inşaat, adında anlaşılacağı üzere en başından en sonuna kadar tüm işlerin firmamız tarafından tamamlanıp, mülk sahibine anahtarların teslimatına kadar geçen tüm süreci kapsamaktadır. Evin, Dükkanın, işhanının ya da binanın sahibi için tek yapılması gereken anahtarları teslim almaktır. Anahtar teslim inşaat süreci ile hayalinizdeki projeyi rahatça hayata geçirmeniz mümkün. Firmamız inşaat yönetimi, üretim, kalite kontrol, projelendirme ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı servis vermekte olup, uzman kadro ve makine parkına sahiptir. Betonarme, ahşap, ağır çelik, hafif çelik yapı sistemleri dahilinde tüm yapıları organize ve inşaa edebilecek tüm efektif ve yetkinliğe sahiptir.

+90 (282) 653 93 57

+90 (535) 205 01 95

info@obavilla.com

Reşadiye Mah. Gölcük Meydan Sk. No:40/2, Green Center 59850 Çorlu/Tekirdağ