Tekirdağ Villa İnşaatı

Tekirdağ Villa İnşaatı

Oba Villa inşaat projelerinde, özel mimari proje planı hazırlama ve ruhsat izinleri ve tüm resmî işlemler dahil olmak üzere anahtar teslimi villa size  yapıyoruz. İç mimari plan, bahçe, garaj, sosyal alan, çoklu yapı kompleksinde modern tasarımları tercihinize uygun hazırlıyoruz. Şömine, barbekü, bahçe  ve bunun gibi diğer bahçe için uygun herşeyi inşa ederiz, mutfağınızı istediğiniz modelde villa yapısına uygun tasarlıyoruz. Zemin tespitinin depreme dayanıklılık analizi yapıldıktan sonra, ana yapının etrafı perde duvar yapılıp, temel zemin ve kolonlarda c30 demir döşeyerek, üstüne beton dökümünü uyguluyoruz. Sağlam temel atmak, uzun ömürlü villanın en önemli özelliğidir.
Villa Ev, inşaat sektöründe özel projeleri yapmak amacıyla Sağdıç İnşaat tarafından kurulmuş, lüks konut isteyenler içindir. Yurtiçi, yurtdışı lüks villa yapım talepleri doğrultusunda çalışan Villa ev, özel mülkiyetli araziler üzerine lüks villa konutları inşa etmektedir. Modern mimari proje mühendislik departmanıyla, inşaat sektöründe yılların deneyimle, sağlam, güvenilir, çevreyi koruyan yapı modeline sahip, kaliteli, uzun ömürlü, yenilenmeye uygun projeler inşa ediyoruz.
Geliştirilebilir yapı planı uygulayarak, villaya ilerde hertürlü ekleme yapılmasına, yenilenmesine, değiştirilmesine imkan sağlıyoruz.
İmarlı arsası olup villa yaptırmak isteyenlere ve arsa dahil villa yaptırmak isteyenlere konut yapmaktayız. Villa Ev, lüks konut isteyenler için kurulmuştur,Türkiye'nin bir çok il ve ilçelerine hizmet verenVilla yapan inşaat firması arayanlara modern konut inşa etmektedir. İl merkezi, ilçe ve köylerde arazinin uygun olduğu tüm alanda villa ev inşaatı yapabiliriz. Müşteri istediği gibi villa'nın mimari plan projesini belirleyebilmektedir. Aradığınız tüm detayları, sizin için oluşturur, görmek istediğiniz gibi bir villa ortaya çıkarırız. Düşündüğünüz lüks villa konutunu yaptırmak için villa projelerimizi inceleyin, fikirlerinizi pekiştirin ve bizimle iletişime geçin. Betonarme ve taş yapılı tek katlı, dubleks, tripleks villa yapım seçenekleriyle istediğinizi bize belirterek yaptırabilirsiniz.

+90 (282) 653 93 57

+90 (535) 205 01 95

info@obavilla.com

Reşadiye Mah. Gölcük Meydan Sk. No:40/2, Green Center 59850 Çorlu/Tekirdağ